o nas

CoWalski – Aleja Inspiracji to miejsce dla biznesu i nauki – nade wszystko stworzone z potrzeby budowania relacji pomiędzy ludźmi. W Alei Inspiracji spotkasz osoby niezależne, realizujące się w różnych kręgach zawodowych i hobbystycznych. To miejsce dające możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń.

CoWalski – Aleja Inspiracji to nowoczesny warsztat pracy, miejsce spotkań dla ludzi, którzy pragną rozwijać swój własny biznes i życiowe pasje.

Przestrzeń dla startup'owców, freelancer'ów oraz coworker’ów.

W naszej ofercie udostępniamy przestrzeń do pracy:
  •  biurka dla coworker’ów, 
  •  kameralna sala konferencyjna, idealna do spotkań biznesowych, 
  •  sala warsztatowa, 
  •  gabinet,
  •  a także usługa wirtualne biuro. 

CoWalski – Aleja Inspiracji to także creative spaces – miejsce dla odkrywania i doskonalenia również najmłodszych talentów.

W naszej przestrzeni można w komfortowych warunkach poprowadzić zajęcia warsztatowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jednym z naszym celów jest tworzenie inspirującego miejsca dla równoległego rozwoju dzieci z ewolucją pasji osób dorosłych.

W naszych przestrzeniach promujemy projekty i akcje edukacyjne, prospołeczne – stymulujące także rozwój osobisty, m.in. o korzyściach związanych z uruchomieniem własnej działalności i pracy w systemie coworking’u, a także warsztaty dla kobiet szukających inspiracji – singielek oraz mam wracających do pracy.

Chcemy uświadamiać lokalnej społeczności jak efektywnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest korzystanie z alternatywnej przestrzeni do wynajęcia.

CoWalski – Aleja Inspiracji to rozwiązanie pozwalające stymulować biznes i dzielić się pasją z innymi. Udostępniamy naszą przestrzeń, nie zapominając o budowaniu pozytywnej i profesjonalnej atmosfery współpracy. Istotne są dla nas relacje, tak by każdy czuł się dobrze i komfortowo.Aleja Inspiracji usytuowana jest w malowniczym Sołaczu, perełce Poznania z wyjątkową historią.

To właśnie na Sołaczu mieszkali i wychowali się wybitni ludzie biznesu, nauki i sztuki – znani Poznaniacy, z których działań ciągle można czerpać inspiracje. Znaczący ludzie, którzy odkryli swoje talenty i wykorzystali je w pełni w pracy zawodowej, odnosząc sukces.

Przyświecają nam dwie idee, które nawzajem się uzupełniają i tworzą harmonijne, nowoczesne rozwiązanie – pod jednym dachem – profesjonalne warunki do pracy i kreatywną przestrzeń rozwoju.


CoWorking
Sala spotkań
Wirtualne biuro
Warsztat
CoCreative
Chillout

CoWorking

CoWalski – Aleja Inspiracji to miejsce oferujące szeroko pojęty COWORKING. U nas można korzystać z BIURA na prostych zasadach, w pakietach dostosowanych do INDYWIDUALNYCH POTRZEB, w godzinach od 9:00 – 17:00. Aleja Inspiracji to użyteczne rozwiązanie ułatwiające organizację biznesu. Doskonała lokalizacja na Alei Wielkopolskiej, usytuowana w malowniczym Sołaczu, umożliwia szybkie dotarcie do kluczowych miejsc i kontrahentów w Poznaniu. Ponadto do Waszej dyspozycji CREATIVE SPACES.

Sala spotkań

Dzięki zapleczu KONFERENCYJNEMU oferujemy idealne miejsce do SPOTKAŃ, SZKOLEŃ dla kameralnych grup, jak również NEGOCJACJI BIZNESOWYCH. W profesjonalnych warunkach i DESIGNERSKIM wnętrzu możesz przeprowadzić spotkanie z Klientem lub warsztat. Dobra lokalizacja w centrum Poznania pozwala z łatwością dotrzeć zainteresowanym. Spotkanie w komfortowych warunkach, w spokoju, przy dobrej kawie, w malowniczej okolicy Parku Sołackiego to na pewno dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wirtualne biuro

CoWalski - Aleja Inspiracji to możliwość korzystania z naszego PRESTIŻOWEGO ADRESU w ramach usługi WIRTUALNE BIURO. To rozwiązanie pozwalające, szczególnie Startup'om, pozycjonować się w ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI na Sołaczu, przy Alei Wielkopolskiej 29. W zależności od wybranego pakietu możesz korzystać z szerokiej oferty usług biurowych oraz profesjonalnej sali do spotkań biznesowych. By Twój biznes był jeszcze bardziej inspirujący!

Warsztat

CoWalski – Aleja Inspiracji udostępnia pomieszczenia osobom, które prowadzą różnego rodzaju zajęcia, WARSZTATY, SZKOLENIA. To oferta dla osób, które prowadzą BIZNES i szukają przestrzeni do wynajęcia, tylko w określonym czasie np. gdy mają skompletowaną grupę. To ekonomiczne rozwiązanie by nie ponosić niepotrzebnych kosztów związanych z tradycyjnym wynajmem lokalu. Do strefy warsztatowej zapraszamy w godzinach popołudniowych (po 16.00) i w weekendy, a także w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb. Przyłącz się do nas i razem stwórzmy inspirujące miejsce!

CoCreative

CoOperatives [Co-op] to nowoczesna forma pracy ZESPOŁOWEJ - połączmy nasze siły i umiejętności aby przygotować wyjątkowe i efektywne kampanie promocyjne. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym nie są obce działania promocyjne i marketingowe!  Co-op nie wyklucza, a doskonale uzupełnia pracę każdego Freelancera.

Osoby bądź firmy i instytucje które potrzebują natomiast wsparcia promocyjno-marketingowego zapraszamy do korzystania z naszych wyjątkowych usług. Wszystko czego potrzebujesz, by pokazać się z jak najlepszej strony i wypromować swój STARTUP lub swoją nowo powstającą markę – znajdziesz w naszej Alei Inspiracji.

Chillout

CoWalski – Aleja Inspiracji to zapoczątkowanie nowego rozwiązania dla biznesu – biuro/warsztat. Nie zapominamy przy tym o atmosferze, relacjach i ludziach, dzięki którym jesteśmy właśnie w tym miejscu. Aleja Inspiracji to szczególne miejsce - kamienica z duszą, dom pamiętający zapach i smak szarlotki, którą jedliśmy u babci popijając gorącym kakao, godzinami słuchając inspirujących historii opowiadanych przez dziadka, ciotki i sąsiedzką śmietankę towarzyską...

Z myślą o ważnym dla każdego czasie refleksji i relaksu stworzyliśmy INSPIRUJĄCĄ i POZYTYWNĄ ATMOSFERĘ. To przestrzeń do odpoczynku, budowania relacji i spotkań mniej formalnych. Zaproś swojego ulubionego Klienta lub partnera biznesowego, czy przyjaciela – na przekąskę, wspólne oglądanie filmu, koncertu, dyskusję lub przyjdź i wymień się książką lub "zawieś dla kogoś kawę".

facebook