cennik

[CoWalski Aleja Inspiracji] to ekonomiczne rozwiązanie, uszyte na miarę indywidualnych potrzeb, dla ludzi przedsiębiorczych.

Wirtualne biuro

Basic – 120 zł/mc
• adres do rejestracji jako adres korespondencyjny dla potrzeb związanych z prowadzeniem przez podmiot działalności gospodarczej (miejsce działalności)
• możliwość umieszczania adresu na informacjach związanych z prowadzeniem tej działalności – strona internetowa, wizytówki, oferta handlowa, etc.
• obsługa poczty (wysyłka 1 raz w tygodniu, skan lub odbiór osobisty; powiadomienie o przesyłce za pomocą sms)
PREMIUM – 220 zł/mc
• BASIC +
• możliwość korzystania z Sali Spotkań
2 godz./mc - w godzinach 8:00 - 16:00
OPCJE DODATKOWE
• Identyfikacja przed budynkiem
– 150 ZŁ/mc
PODANE CENY SĄ KWOTAMI NETTO

CoWorking

Level HEAVEN
5 dni w tygodniu - 600 zł/mc
Level A
1 dzień w tygodniu - 150 ZŁ/mc
2 dni w tygodniu - 250 ZŁ/mc
3 dni w tygodniu - 350 ZŁ/mc
4 dni w tygodniu - 450 ZŁ/mc
5 dni w tygodniu - 550 ZŁ/mc
WYPOSAŻENIE
• Miejsce pracy – biurko z krzesłem i oświetleniem
• Dostęp do internetu – WiFi
• Wydruki/ksero/skany – limit 40 kopii
• Serwis kawowy – dostęp do kuchni
Opcje dodatkowe
Zamykany kontener na dokumenty
– 100 ZŁ/mc
(przy 5 dniach w tygodniu - gratis)
Opcja pakietu z wirtualnym biurem (przy założeniu 4/5 dni) – 70 ZŁ/mc

SALA

SALA SPOTKAŃ
PON-PIĄTEK – 80 ZŁ/godz.
 
WYPOSAŻENIE
• Stół konferencyjny dla 8 osób
• Ekran LED – 55 cali: Smart TV + Apple TV
• Flipchart
• Dostęp do internetu – WiFi
• Wydruki/ksero – limit 10 kopii/godz.
• Serwis kawowy (do 4 osób w cenie)
• Serwis kawowy dla grup powyżej 4 osób 15 ZŁ/osoby

CoWorking
Sala spotkań
Wirtualne biuro
Warsztat
CoCreative
Chillout

CoWorking

CoWalski – Aleja Inspiracji to miejsce oferujące szeroko pojęty COWORKING. U nas można korzystać z BIURA na prostych zasadach, w pakietach dostosowanych do INDYWIDUALNYCH POTRZEB, w godzinach od 9:00 – 17:00. Aleja Inspiracji to użyteczne rozwiązanie ułatwiające organizację biznesu. Doskonała lokalizacja na Alei Wielkopolskiej, usytuowana w malowniczym Sołaczu, umożliwia szybkie dotarcie do kluczowych miejsc i kontrahentów w Poznaniu. Ponadto do Waszej dyspozycji CREATIVE SPACES.

Sala spotkań

Dzięki zapleczu KONFERENCYJNEMU oferujemy idealne miejsce do SPOTKAŃ, SZKOLEŃ dla kameralnych grup, jak również NEGOCJACJI BIZNESOWYCH. W profesjonalnych warunkach i DESIGNERSKIM wnętrzu możesz przeprowadzić spotkanie z Klientem lub warsztat. Dobra lokalizacja w centrum Poznania pozwala z łatwością dotrzeć zainteresowanym. Spotkanie w komfortowych warunkach, w spokoju, przy dobrej kawie, w malowniczej okolicy Parku Sołackiego to na pewno dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wirtualne biuro

CoWalski - Aleja Inspiracji to możliwość korzystania z naszego PRESTIŻOWEGO ADRESU w ramach usługi WIRTUALNE BIURO. To rozwiązanie pozwalające, szczególnie Startup'om, pozycjonować się w ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI na Sołaczu, przy Alei Wielkopolskiej 29. W zależności od wybranego pakietu możesz korzystać z szerokiej oferty usług biurowych oraz profesjonalnej sali do spotkań biznesowych. By Twój biznes był jeszcze bardziej inspirujący!

Warsztat

CoWalski – Aleja Inspiracji udostępnia pomieszczenia osobom, które prowadzą różnego rodzaju zajęcia, WARSZTATY, SZKOLENIA. To oferta dla osób, które prowadzą BIZNES i szukają przestrzeni do wynajęcia, tylko w określonym czasie np. gdy mają skompletowaną grupę. To ekonomiczne rozwiązanie by nie ponosić niepotrzebnych kosztów związanych z tradycyjnym wynajmem lokalu. Do strefy warsztatowej zapraszamy w godzinach popołudniowych (po 16.00) i w weekendy, a także w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb. Przyłącz się do nas i razem stwórzmy inspirujące miejsce!

CoCreative

CoOperatives [Co-op] to nowoczesna forma pracy ZESPOŁOWEJ - połączmy nasze siły i umiejętności aby przygotować wyjątkowe i efektywne kampanie promocyjne. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym nie są obce działania promocyjne i marketingowe!  Co-op nie wyklucza, a doskonale uzupełnia pracę każdego Freelancera.

Osoby bądź firmy i instytucje które potrzebują natomiast wsparcia promocyjno-marketingowego zapraszamy do korzystania z naszych wyjątkowych usług. Wszystko czego potrzebujesz, by pokazać się z jak najlepszej strony i wypromować swój STARTUP lub swoją nowo powstającą markę – znajdziesz w naszej Alei Inspiracji.

Chillout

CoWalski – Aleja Inspiracji to zapoczątkowanie nowego rozwiązania dla biznesu – biuro/warsztat. Nie zapominamy przy tym o atmosferze, relacjach i ludziach, dzięki którym jesteśmy właśnie w tym miejscu. Aleja Inspiracji to szczególne miejsce - kamienica z duszą, dom pamiętający zapach i smak szarlotki, którą jedliśmy u babci popijając gorącym kakao, godzinami słuchając inspirujących historii opowiadanych przez dziadka, ciotki i sąsiedzką śmietankę towarzyską...

Z myślą o ważnym dla każdego czasie refleksji i relaksu stworzyliśmy INSPIRUJĄCĄ i POZYTYWNĄ ATMOSFERĘ. To przestrzeń do odpoczynku, budowania relacji i spotkań mniej formalnych. Zaproś swojego ulubionego Klienta lub partnera biznesowego, czy przyjaciela – na przekąskę, wspólne oglądanie filmu, koncertu, dyskusję lub przyjdź i wymień się książką lub "zawieś dla kogoś kawę".

facebook