04 - 10 marca 2019
Sala Spotkań
Sala Talentów
Gabinet
2019-03-04
Poniedziałek
2019-03-05
Wtorek
2019-03-06
Środa
2019-03-07
Czwartek
2019-03-08
Piątek
2019-03-09
Sobota
2019-03-10
Niedziela
 
 
Coworking
Sala spotkań
Wirtualne biura
Warsztat
CoCreatve
Chillout

Coworking

CoWalski – Aleja Inspiracji to miejsce oferujące szeroko pojęty COWORKING.

U nas można korzystać z BIURA na prostych zasadach, w pakietach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. w godzinach od 9:00 – 17:00.

Aleja Inspiracji to użyteczne rozwiązanie ułatwiające organizację biznesu, poprzez korzystanie z prestiżowego adresu w ramach WIRTUALNEGO BIURA lub OFFICE SERWIS.

Doskonała lokalizacja na Alei Wielkopolskiej, usytuowanej w malowniczym Sołaczu, umożliwia szybkie dotarcie do kluczowych miejsc i kontrahentów w Poznaniu.

Sala spotkań

CoWalski dzięki zapleczu KONFERENCYJNEMU oferuje idealne miejsce do SPOTKAŃ, SZKOLEŃ dla kameralnych grup czy też NEGOCJACJI BIZNESOWYCH. 

W profesjonalnych i DESIGNERSKICH warunkach możesz przeprowadzić spotkanie z Klientem czy też warsztat.

Dobra lokalizacja pozwala z łatwością dotrzeć zainteresowanym. Spotkanie w komfortowych warunkach, w spokoju, przy dobrej kawie, w malowniczej okolicy Parku Sołackiego to na pewno dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wirtualne biura

CoWalski Aleja Inspiracji to możliwość korzystania z naszego prestiżowego adresu w ramach usługi wirtualne biuro. To rozwiązanie pozwalające, szczególnie marką na starcie, pozycjonować się w atrakcyjnej lokalizacji na Sołaczu, przy Al. Wielkopolskiej 29. W zależności od wybranego pakietu możesz korzystać z szerokiej oferty usług biurowych oraz profesjonalnej sali do spotkań biznesowych. By Twój biznes był jeszcze bardziej inspirujący!

Warsztat

CoWalski – Aleja Inspiracji udostępnia pomieszczenia osobom, które prowadzą różnego rodzaju zajęcia, warsztaty, szkolenia.

To oferta dla osób, które prowadzą BIZNES i szukają przestrzeni do wynajęcia, tylko w określonym czasie – np. gdy mają skompletowaną grupę. To ekonomiczne rozwiązanie by nie ponosić niepotrzebnych kosztów związanych z tradycyjnym wynajmem lokalu.

Do strefy warsztatowej zapraszamy w godzinach popołudniowych (po 16.00) i w weekendy, w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Przyłącz się do nas i razem stwórzmy Inspirujące miejsce!

CoCreatve

CoOperatives [Co-op] to nowoczesna forma pracy zespołowej - połączmy nasze siły i umiejętności aby przygotować wyjątkowe i efektywne kampanie promocyjne. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym nie są obce działania promocyjne i marketingowe!  Co-op nie wyklucza, a doskonale uzupełnia pracę każdego Freelancera.

Osoby bądź firmy i instytucje które potrzebują natomiast wsparcia promocyjno-marketingowego zapraszamy do korzystania z naszych wyjątkowych usług. Wszystko czego potrzebujesz, by pokazać się z jak najlepszej strony i wypromować swój start’up lub swoją nowo powstającą markę – znajdziesz w naszej Alei Inspiracji. 


Chillout

CoWalski – Aleja Inspiracji to zapoczątkowanie nowego rozwiązania dla biznesu – biuro/warsztat. Nie zapominamy przy tym o atmosferze, relacjach i ludziach, dzięki którym jesteśmy właśnie w tym miejscu. Aleja Inspiracji to szczególne miejsce – kamienica z duszą, dom pamiętający zapach i smak szarlotki, którą jedliśmy u babci popijając gorącym kakao, godzinami słuchając inspirujących historii opowiadanych przez dziadka, ciotki i sąsiedzką śmietankę towarzyską...

Z myślą o ważnym dla każdego czasie refleksji i relaksu stworzyliśmy INSPIRUJĄCĄ STREFĘ. To przestrzeń do odpoczynku, budowania relacji i spotkań mniej formalnych. Zaproś swojego ulubionego Klienta lub partnera biznesowego czy przyjaciela – na przekąskę, wspólne oglądanie filmu, koncertu, dyskusję lub przyjdź i wymień się książką lub zawieś dla kogoś kawę.

facebook